Siekdami kurti jaukius, modernius savo namus ieškojome įvairių interjero idėjų. Norėjosi kažko stilingo, modernaus, o kartais ir lengvai pakeičiamo/atnaujinamo. Mus sudomino fotodrobės, kurios būtent tokios. Namų interjere fotodrobės „tampa“ gyva, įdomia, prasminga detale jūsų šeimai.

Šiuo metu Jums siūlome žemėlapius, motyvacines bei vaikų kambario interjerui, tinkančius paveikslus ant drobės. Happywalls paveikslas ant drobės yra šiuolaikiška interjero detalė, kuri pagyvins ir papuoš interjerą, pabrėš rafinuotą savininko skonį ir menines nuostatas.

Nuotraukų spausdinimo ant drobės metodas pasirodė palyginti neseniai. Tačiau ši technologija iš karto įgijo populiarumą. Šiandien paveikslai ant drobės visada sukelia susidomėjimą, nes jie atrodo labai reprezentatyviai. Paveikslas ant drobės gali būti gera dovana draugams ir artimiesiems, bet kokiomis progomis.

„Happywalls“ išsiskiria aukšta darbo kokybe, laiku pateiktais užsakymais, patogiomis atsiskaitymo priemonėmis ir pristatymu visoje šalyje.

Nuolatos dirbame siekdami Jums pasiūlyti naujų paveikslų ant drobės, kurie puoštų Jūsų namus.

Tikimės, jog ir Jūs atrasite sau tinkančią fotodrobę, kuri “suteiks” prasmę, modernumą jūsų aplinkai.

FotoDrobė gali būti:
• Prasminga dovana;
• Šiuolaikiška interjero detalė;
• Svajonių motyvacija;